1972 yılından günümüze, lezzet yolculuğunda hep öncü olduk. Yaşamın en temel; protein kaynağına; herkesin güvenle, kaliteyle, iyi fiyatla ulaşabilmesi için çiftlikten kesime, ayrıntılara büyük önem verdik. Kalite standartlarını ve hijyeni daima yukarılara taşıdık. Kadıköy Ciğercisi olarak başlayan lezzet yolcuğumuz; Edemen Et markasıyla devam ederken, bilgiye, teknoljiye, insana yatırımlarımız kesintisiz sürdü. Müşterilerimizle büyüdük, onlarla güçlendik. 1972 yılından bugüne biriktirdiklerimiz ile müşterilerimizi ve halkımızı en değerli varlığımız kabul eden işletme vizyonumuzla restaurantların, yemek sanayilerinin, fast food zincirlerinin, otellerin hizmetindeyiz. Lezzete değerini vermek bizim işimiz. Dün olduğu gibi bugün de yarın da...

Toplumun sağlıklı, kaliteli ve piyasa koşullarına en uygun fiyatla et tüketmesini gözeterek, bu temel değerlerden taviz vermeden, bölgemizde et ve et ürünleri üreticisi olarak güvenle tercih sebebi oluşturmak misyonumuzdur. Lezzete değerini vererek, et ve et ürünlerinde hijyeni, sağlığı ve kaliteyi en üst seviyede tutmak Edemen Et’in vizyonunu oluşturmaktadır.

Hijyenik koşullarda üretilmiş et ve et ürünlerini, sağlıklı koşullarda, standartlara uygun soğuk zincir ile işleneceği noktaya kadar taşımak Edemen Et’in değişmeyen ilkesidir.

Hizmet sunduğumuz çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine yanıt vermek,
Kusursuz ve hızlı hizmet üretmek,
Kaliteyi sürekli gelişen ve yatırım yapılan bir değer olarak görmek,
Çalışanlara ve bilgiye yatırım yapmak,
Hijyeni işletmenin her noktasına ve yaşama taşımak.

Sertifika 1 Sertifika 2

©Copyright 2020. EDEMEN ET VE ET ÜRÜNLERİ. Her hakkı saklıdır.