Avada - en to tr-TR translation catalogue (642 entries)

en:   Currently no default selected. Can be set globally from the <a %1$s>%2$s</a>.
tr-TR: Varsayılan olarak seçili değil. <a %1$s>%2$s</a> üzerinden tüm sayfalar için global olarak ayarlanabilir.

en:   Default currently set to %s.
tr-TR:  Standart şu anda %s olarak ayarlı.

en:   Leave empty for default value of %s.
tr-TR:   %s varsayılan değeri için boş bırakın.

en:  - Edit
tr-TR:  - Düzenle

en:  - Reply
tr-TR:  - Yanıtla

en: % Comment | % Comments
tr-TR[0]: % Yorum

en: % Comments
tr-TR: % Yorum

en: %1$s at %2$s
tr-TR: %2$s de %1$s

en: %1$s installed and activated successfully.
tr-TR: %1$s başarılı olarak yüklenen ve aktif edilen.

en: %1$s installed successfully.
tr-TR: %1$s yükleme başarılı.

en: %s (Invalid)
tr-TR: %s (Geçersiz)

en: %s (Pending)
tr-TR: %s (Beklemede)

en: 0 Comments
tr-TR: Yorum yok

en: 1 Comment
tr-TR: 1 Yorum

en: 100% Background Image
tr-TR: % 100 Arka Plan Resmi

en: 100% Footer Width
tr-TR: % 100 Altbilgi Genişliği

en: 100% Header Width
tr-TR: % 100 Header Genişliği

en: 100% Width
tr-TR: %100 Genişlik

en: 404 - Page not Found
tr-TR: 404 - Sayfa bulunamadı

en: AND
tr-TR: VE

en: Above
tr-TR: Yukarıda

en: Activate
tr-TR: Aktif et

en: Active
tr-TR: Aktif

en: Active:
tr-TR: Aktif

en: Adjust the button shortcode parameters for the first button.
tr-TR: İlk düğme için düğmeye shortcode parametrelerini ayarlayın.

en: Adjust the button shortcode parameters for the second button.
tr-TR: İkinci düğme için düğmeye shortcode parametrelerini ayarlayın.

en: Advanced
tr-TR: Gelişmiş

en: All
tr-TR: Hepsi

en: All Prebuilt Sites
tr-TR: Tüm Örnek Siteler

en: All installations and activations have been completed.
tr-TR: Tüm yükleme ve aktifleştirmeler tamamlandı.

en: All installations have been completed.
tr-TR: Tüm yüklemeler tamamlandı.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
tr-TR: Tüm eklentiler başarılı olarak yüklendi ve aktif edildi. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
tr-TR: Tüm eklentiler yüklendi ve aktive edildi. %s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
tr-TR: Yükleme sırasında bir hata oluştu %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation
tr-TR: Animasyon

en: Animation Speed
tr-TR: Animasyon Hız

en: Apply
tr-TR: Uygula

en: Apply All Patches
tr-TR: Tüm Yamaları Uygula

en: Author Info Box
tr-TR: Yazar Bilgi Kutusu

en: Auto
tr-TR: Otomatik

en: Autoplay
tr-TR: Otomatik oyun

en: Autoplay Video
tr-TR: Otomatik oyun video

en: Autoplay the Lightbox Gallery
tr-TR: Lightbox Galeri autoplay

en: Avada Integrations
tr-TR: Avada Entegrasyonları

en: Avada Page Options
tr-TR: Avada Sayfa Seçenekleri

en: Avada Patcher
tr-TR: Avada Yamalayıcı

en: Avada Resources
tr-TR: Avada Kaynakları

en: Avada Special Hosting
tr-TR: Avada'ya Özel Hosting

en: Avada Version
tr-TR: Avada Versiyonu

en: Avada Version History
tr-TR: Avada Versiyon Geçmişi

en: Back to Parent Page
tr-TR: Üst sayfaya geri dön

en: Background
tr-TR: Arka plan

en: Background Color
tr-TR: Form Arkaplan Rengi

en: Background Color For Page
tr-TR: Sayfa Arkaplan Rengi

en: Background Image
tr-TR: Arka Plan Resmi

en: Background Image For Header Area
tr-TR: Üstbilgi Alan Arka Plan Resmi

en: Background Image For Main Content Area
tr-TR: Ana İçerik Alan Arka Plan Resmi

en: Background Image For Page
tr-TR: Sayfa Arkaplan Fotoğrafı

en: Background Image for Main Content Area
tr-TR: Ana İçerik Alanı Arka Plan Resmi

en: Background Opacity
tr-TR: Arkaplan Saydamlık

en: Background Pattern
tr-TR: Arka Plan Desen

en: Background Position
tr-TR: Arka Plan Konumu

en: Background Repeat
tr-TR: Arkaplan tekrarlayın

en: Background Type
tr-TR: Arka Plan Tipi

en: Banner Code For Content 3
tr-TR: İçerik için 3 Banner Kodu

en: Basis for Excerpt Length
tr-TR: Alıntı Uzunluk için Dayanak

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
tr-TR[0]: Eklenti aktifleştirme başarısız.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
tr-TR[0]: Eklenti Yükleniyor: %s

en: Below
tr-TR: Aşağıda

en: Blog Layout
tr-TR: Blog Düzeni

en: Blog Page Subtitle
tr-TR: Sayfa Altyazı Blog

en: Blog Page Title
tr-TR: Blog Sayfası Başlığı

en: Blog Posts
tr-TR: Blog Yazıları

en: Blog Single Post
tr-TR: Tekil Mesaj Blog

en: Border Color
tr-TR: Çerçeve Rengi Form

en: Border Size
tr-TR: Kapak kutuları sınır boyutunu denetler.

en: Bottom
tr-TR: Üstbilgi Alt Dolgu

en: Boxed
tr-TR: Kutulu

en: Breadcrumbs
tr-TR: Kırıntıları

en: Breadcrumbs Font Size
tr-TR: Breadcrumbs Yazı Boyutu

en: Breadcrumbs Text Color
tr-TR: Kırıntıları Metin Rengi

en: Breadcrumbs on Mobile Devices
tr-TR: Mobil Cihazlarda kırıntıları

en: Breadcrumbs/Search Bar
tr-TR: Galeta unu / Arama Çubuğu

en: Button
tr-TR: Düğme

en: Button #1
tr-TR: Düğme # 1

en: Button #2
tr-TR: Düğme # 2

en: Button Large
tr-TR: Düğme Şekli

en: Button Medium
tr-TR: Düğme Boyutu

en: Button Small
tr-TR: Düğme Şekli

en: Button xLarge
tr-TR: Düğme Şekli

en: Buy Another License
tr-TR: Bir Lisans Daha Al

en: By %s
tr-TR: &s tarafından.

en: CSS Classes (optional)
tr-TR: CSS Sınıfları (isteğe bağlı)

en: CSS Code
tr-TR: CSS Kodu

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
tr-TR: Aradığınız bulunamadı, tekrar deneyebilirsiniz!

en: Cancel
tr-TR: İptal

en: Caption
tr-TR: Başlık

en: Caption Background
tr-TR: Başlık Arkaplan

en: Caption Background Color
tr-TR: Başlık Arka Plan Rengi

en: Caption Color
tr-TR: Altyazı Rengi

en: Caption Font Size
tr-TR: Altyazı Yazı Tipi Boyutu

en: Cart
tr-TR: Sepet

en: Categories
tr-TR: Kategoriler

en: Categories: %s
tr-TR: Kategoriler: %s

en: Center
tr-TR: Merkez

en: Changelog
tr-TR: Değişiklik Günlüğü

en: Checkout
tr-TR: Sipariş Ver

en: Choose to have the background image display at 100%.
tr-TR: % 100 arka plan görüntüsü ekran var seçin.

en: Choose to show or hide the header.
tr-TR: Göstermek veya gizlemek başlığı seçin.

en: Choose to show or hide the page title bar headings. %s
tr-TR: Sayfa başlık çubuğu başlıklarını göstermeyi veya gizlemeyi seçin. %s

en: Choose to show or hide the page title bar. %s
tr-TR: Sayfa başlık çubuğunu göstermeyi veya gizlemeyi seçin. %s

en: Classic
tr-TR: Klasik

en: Click Import to select a set of Page Options (JSON file) to be used.
tr-TR: Kullanılacak bir Sayfa Seçenekleri kümesi (JSON dosyası) seçmek için İçe Aktar'a tıklayın.

en: Click here to view button option descriptions.
tr-TR: Düğmesi seçeneği açıklamalarını görmek için buraya tıklayın.

en: Click the export button to export your current set of Page Options as a JSON file.
tr-TR: Mevcut Sayfa Seçenekleri grubunuzu bir JSON dosyası olarak dışa aktarmak için dışa aktar düğmesini tıklayın.

en: Code
tr-TR: Kod

en: Code Fields (Tracking etc.)
tr-TR: Kod Alanları (İzleme vs.)

en: Column Spacing
tr-TR: Sütun Aralığı

en: Comment
tr-TR: Yorum

en: Comment...
tr-TR: Yorum...

en: Comments
tr-TR: Yorum

en: Comments are closed.
tr-TR: Yorum kapalı

en: Congratulations, and thank you for registering your website. To manage your licenses, sign up on %s.
tr-TR: Tebrikler ve web sitenizi kaydettirdiğiniz için teşekkür ederiz. Lisanslarınızı yönetmek için %s üzerinden kaydolun.

en: Content
tr-TR: İçerik

en: Content Alignment
tr-TR: İçerik Hizalama

en: Continue
tr-TR: Devam

en: Controls the background color for forum header rows.
tr-TR: Forum başlığı satırlar için arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color for the events calendar filter bar.
tr-TR: Kenar çubuğunun arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color for the page. When the color value is set to anything below 100&#37; opacity, the color will overlay the background image if one is uploaded. Hex code, ex: #000. %s
tr-TR: Sayfanın arka plan rengini kontrol eder. Opaklık değeri 100&#37; olursa ve bir arka plan resmi yüklenirse, renk arka plan resmini kaplayacaktır. Hex kodu, ör: #000. %s

en: Controls the background color of form fields.
tr-TR: Form alanlarının arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color of the footer.
tr-TR: Bitişin arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color of the main content area.
tr-TR: Ana içerik alanı arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color of the sidebar.
tr-TR: Kenar çubuğunun arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the background color of the top header section used in Headers 2-5.
tr-TR: Başlıkları 2-5'te kullanılan üst başlık bölümünün arka plan rengini kontrol eder.

en: Controls the border color for all forum surrounding borders.
tr-TR: Sınırları çevresindeki tüm forum için sınır rengini kontrol eder.

en: Controls the color of the date box in blog alternate and recent posts layouts.
tr-TR: Blog alternatif ve son mesaj düzenleri tarih kutusunun rengini kontrol eder.

en: Controls the divider color in the sliding bar.
tr-TR: Sürgülü barda bölücü rengini kontrol eder.

en: Controls the divider color of the first level secondary menu.
tr-TR: Ilk seviye, ikincil menü bölücü rengini kontrol eder.

en: Controls the text color of the footer font.
tr-TR: Altbilgi yazı metin rengini kontrol eder.

en: Controls the text color of the footer link font.
tr-TR: Altbilgi bağlantı yazı metin rengini kontrol eder.

en: Controls the text color of the sliding bar heading font.
tr-TR: Sürgü başlığı yazı metin rengini kontrol eder.

en: Controls the text color of the sliding bar link font.
tr-TR: Sürgü bağlantı yazı metin rengini kontrol eder.

en: Copy Data
tr-TR: Tema Seçeneklerini Kopyala

en: Copy Export URL
tr-TR: Dışa Aktarma URL’sini Kopyala

en: Copy the contents of the json file and paste it below. Then click "Import" to restore your setings.
tr-TR: Json dosyasının içeriğini kopyalayıp aşağıya yapıştırın. Ayarlarınızı geri yüklemek için “İçe Aktar”ı tıklayın.

en: Copyright %1$s | %2$s by %3$s | All Rights Reserved | Powered by %4$s
tr-TR: Copyright %1$s | %3$s tarafından %2$s | Tüm Hakları Saklıdır | %4$s ile Hazırlandı

en: Copyright Background Color
tr-TR: Telif Arka Plan Rengi

en: Copyright Bar
tr-TR: Telif Bar

en: Copyright Border Color
tr-TR: Telif Sınır Rengi

en: Copyright Font Size
tr-TR: Telif Yazı Tipi Boyutu

en: Copyright Text
tr-TR: Telif Metin

en: Copyright URL
tr-TR: Telif URL

en: Copyright URL Text
tr-TR: Telif URL Metin

en: Custom CSS
tr-TR: Özelleştirilmiş CSS

en: Custom Marker Icon
tr-TR: Özel Marker Simge

en: Custom styling setting only. Use full image urls for custom marker icons or input "theme" for our custom marker. For multiple addresses, separate icons by using the | symbol or use one for all. ex: Icon 1|Icon 2|Icon 3
tr-TR: Özel Sadece ayar stil. Bizim özel işaretleyici için özel işaretleyici simgeler ya da giriş "teması " için tam görüntü URL'lerin kullanın. Sembolü veya tüm birini kullanın | çoklu adresleri kullanarak ayrı simgeler için. örn: Simge 1 | Simge 2 | Simge 3

en: Daily Archives: %s
tr-TR: Günlük Arşivler: %s

en: Dashboard
tr-TR: Panel

en: Date
tr-TR: Tarih

en: Date Format
tr-TR: Tarih Biçimi

en: Default
tr-TR: Standart

en: Default Logo
tr-TR: Pürüzsüz Boy etkinleştirin

en: Default Style
tr-TR: Standart

en: Delete
tr-TR: Silmek

en: Description
tr-TR: Açıklama

en: Details
tr-TR: Ayrıntılar

en: Dismiss this notice
tr-TR: Bu bildirimi reddet

en: Display Copyright Area
tr-TR: Ekran Telif Alanı

en: Display Header
tr-TR: Ekran Header

en: Documentation
tr-TR: Dökümantasyon

en: Down one
tr-TR: Bir aşağıya

en: Download Data File
tr-TR: Tema Seçenekleri Dosyasını İndir

en: Dynamic CSS & JS
tr-TR: Dinamik CSS & JS

en: Edit
tr-TR: Düzenle

en: Edit Contact Form
tr-TR: İletişim Formunu Düzenle

en: Edit Live
tr-TR: Canlı Düzenle

en: Edit Menu Item
tr-TR: Menu Öğesini Değiştirin

en: Elastic Slider
tr-TR: Elastik Slider

en: Email
tr-TR: E-posta

en: Email (required)
tr-TR: E-Posta (gerekli)

en: Email Address
tr-TR: E

en: Email Address For Contact Info
tr-TR: İletişim Bilgileri İçin E-posta Adresi

en: Enter Name...
tr-TR: İsim Girin...

en: Enter a name
tr-TR: Bir isim gir

en: Enter the text that displays in the copyright bar. HTML markup can be used.
tr-TR: Telif hakkı çubuğunda görüntüler metni girin. HTML işaretleme kullanılabilir.

en: Enter your CSS code in the field below. Do not include any tags or HTML in the field. Custom CSS entered here will override the theme CSS. In some cases, the %s tag may be needed. Don't URL encode image or svg paths. Contents of this field will be auto encoded.
tr-TR: Aşağıdaki alana CSS kodunuzu giriniz. Alana herhangi bir etiket veya HTML eklemeyin. Buraya girilen özel CSS tema CSS kodunu geçersiz kılar. Bazı durumlarda %s etiketine ihtiyaç duyulabilir. URL, resim veya svg yollarını kodlamayın. Bu alanın içeriği otomatik olarak kodlanacaktır.

en: Error 404 Page
tr-TR: 404 Hata Sayfası

en: Excerpt
tr-TR: Alıntı

en: Excerpt Length
tr-TR: Alıntı Uzunluk

en: Expand
tr-TR: Genişletmek

en: Export Options
tr-TR: Dışa Aktarma Seçenekleri

en: Export Page Options
tr-TR: Sayfa Seçeneklerini Dışa Aktar

en: External Source
tr-TR: Harici Bağlantı

en: FAQ
tr-TR: SSS

en: Facebook Group
tr-TR: Facebook Grubu

en: Fading Animation
tr-TR: Fading Animasyon

en: Featured Image / Video on Single Post Page
tr-TR: Tekil Mesaj Sayfasında Öne Resim / Video

en: Featured image %s
tr-TR: SSS Öne Çıkan

en: Filter Sites
tr-TR: Siteleri Filtrele

en: Fixed
tr-TR: Sabit

en: Font Size
tr-TR: Yazı Tipi Boyutu

en: Footer
tr-TR: Altbilgi

en: Footer Background Color
tr-TR: Altbilgi Arka Plan Rengi

en: Footer Border Color
tr-TR: Altbilgi Sınır Rengi

en: Footer Font Color
tr-TR: Altbilgi Yazı Rengi

en: Footer Link Color
tr-TR: Altbilgi Bağlantı Rengi

en: Footer Social Icons Boxed
tr-TR: Altbilgi Sosyal Simgeler Kutulu

en: Footer Widget Divider Color
tr-TR: Footer Widget Bölücü Renk

en: Footer Widgets
tr-TR: Altbilgi Widgets

en: Form Border Color
tr-TR: Çerçeve Rengi Form

en: Form Input and Select Height
tr-TR: Yazı Hattı Heights

en: Form Text Color
tr-TR: Form Metin Rengi

en: Full Content
tr-TR: Tam İçerik

en: Full Slide
tr-TR: Tam Slayt

en: Full Width
tr-TR: Tam Genişlik

en: General
tr-TR: Genel

en: Get Special Offer
tr-TR: Özel Teklif Allın

en: Global Blog Sidebar Position
tr-TR: Küresel blog Kenar Çubuğu Görev

en: Global Options
tr-TR: Genel Ayarlar

en: Global Portfolio Sidebar Position
tr-TR: Küresel Portföy Kenar Çubuğu Görev

en: Go Activate Plugin | Go Activate Plugins
tr-TR[0]: Eklentiyi Etkinleştir

en: Go to...
tr-TR: Git...

en: Google Fonts
tr-TR: Google Fontları

en: Google Map Address
tr-TR: Google Map Adresi

en: Google Map Top Margin
tr-TR: Google Map Üst Kenar

en: Google Map Type
tr-TR: Google Map Türü

en: Google Maps
tr-TR: Google Haritalar

en: Grid Box Color
tr-TR: Izgara Kutusu Renk

en: Grid Element Color
tr-TR: Izgara Elemanı Renk

en: Half Width
tr-TR: Yarım Genişliği

en: Header
tr-TR: Üstbilgi

en: Header Border Color
tr-TR: Üstbilgi Sınır Rengi

en: Header Content 1
tr-TR: Üstbilgi İçeriği 1

en: Header Content 2
tr-TR: Üstbilgi İçerik 2

en: Header Content 3
tr-TR: Üstbilgi İçerik 3

en: Header Position
tr-TR: Üst Bilgi Konumu

en: Header Shadow
tr-TR: Üstbilgi Gölge

en: Header Social Icons Boxed
tr-TR: Üstbilgi Sosyal Simgeler Kutulu

en: Header Tagline Font Color
tr-TR: Üstbilgi Slogan Yazı Rengi

en: Header Tagline Font Size
tr-TR: Üstbilgi Slogan Yazı Boyutu

en: Header Top Background Color
tr-TR: Üstbilgi En Arkaplan Rengi

en: Header Width For Left/Right Position
tr-TR: Sol / Sağ Pozisyon Header Genişliği

en: Heading Background
tr-TR: Başlık Arkaplan

en: Heading Background Color
tr-TR: Arkaplan Rengi Başlık

en: Heading Color
tr-TR: Renk Başlık

en: Heading Font Size
tr-TR: Başlık Yazı Tipi Boyutu

en: Hide
tr-TR: Gizle

en: Hide Details
tr-TR: Detayları Gizle

en: Hide Video Controls
tr-TR: Gizle Video Denetimleri

en: Home
tr-TR: Ana Sayfa

en: Home URL:
tr-TR: Görüntü URL'si

en: How To?
tr-TR: Nasıl?

en: IMPORTANT: This field must be used for self hosted videos. Self hosted videos do not work correctly on mobile devices. The preview image will be seen in place of your video on older browsers or mobile devices.
tr-TR: ÖNEMLİ: Bu alan kendini barındırılan videolar için kullanılmalıdır. Kendinden videoları mobil cihazlarda düzgün çalışmıyor ev sahipliği yaptı. önizleme resmi eski tarayıcılarda ya da mobil cihazlar üzerinde video yerine görülecektir.

en: Icons
tr-TR: İkonlar

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
tr-TR: Aradığınızı bulamadıysanız, tekrar deneyin!

en: Image
tr-TR: Görüntü

en: Image Rollover
tr-TR: Görüntü Devrilen

en: Image Rollover Icons
tr-TR: Görüntü Devrilen Simgeler

en: Import
tr-TR: İçe Aktar

en: Import / Export
tr-TR: İçe Aktar / Dışa Aktar

en: Import A Prebuilt Website
tr-TR: Önceden Oluşturulmuş Bir Web Sitesini İçe Aktarın

en: Import Contents from File
tr-TR: Dosyadan İçe Aktar

en: Import Options
tr-TR: İçe Aktarma Seçenekleri

en: Import Page Options
tr-TR: Sayfa Seçeneklerini İçe Aktar

en: Import any of the prebuilt websites below. Once done, your site will have the exact same look and feel as the the sites in the preview.
tr-TR: Aşağıdaki önceden oluşturulmuş web sitelerinden herhangi birini içe aktarın. Tamamlandığında, siteniz önizlemedeki sitelerle tamamen aynı görünüme sahip olacaktır.

en: Import from URL
tr-TR: URL’den İçe Aktar

en: Imported
tr-TR: İçe Aktarılmış

en: In pixels or percentage, ex: 100% or 100px. Or Use "auto" for automatic resizing if you added either width or height.
tr-TR: Piksel veya yüzde ex içinde: 100% veya 100px. Eğer genişlik ve yükseklik ya eklenen Veya otomatik yeniden boyutlandırma için "otomatik " kullanın.

en: In reply to:
tr-TR: - Yanıtla

en: Info Box Background Color
tr-TR: Bilgi Kutusu Arka Plan Rengi

en: Info Box Content
tr-TR: Bilgi Kutusu İçeriği

en: Info Box Styling
tr-TR: Bilgi Kutusu Styling

en: Info Box Text Color
tr-TR: Bilgi Kutusu Metin Rengi

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
tr-TR: Diğer sitenin dışa aktarma URL’sini girin ve ‘İçe Aktar’ı tıklayın.

en: Insert Youtube or Vimeo embed code.
tr-TR: Youtube veya Vimeo embed kodu yerleştirin.

en: Install
tr-TR: Yükle

en: Install Plugins
tr-TR: Yüklü eklentiler

en: Install Required Plugins
tr-TR: Gerekli Eklentiyi Yükle

en: Install/Activation/Update Of Required Plugin(s) Needed
tr-TR: Gerekli Eklentilerin Yüklenmesi/Etkinleştirilmesi/Güncellenmesi Gerekiyor

en: Installed But Not Activated
tr-TR: Yüklü fakat aktif değil

en: Installed version:
tr-TR: Yüklü eklentiler

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr-TR: Eklenti yükleniyor %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
tr-TR: Eklenti Yükleniyor: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr-TR: Yüklenen ve aktif edilen eklenti %1$s (%2$d/%3$d)

en: Layout
tr-TR: Düzen

en: Layout Section
tr-TR: Düzen Bölümü

en: Layouts
tr-TR: Şablonlar

en: Learn More
tr-TR: İncele

en: Leave A Comment
tr-TR: Siz de fikrinizi belirtin

en: Left
tr-TR: Sol

en: Light
tr-TR: Sağ

en: Link
tr-TR: Bağlantı

en: Link + Zoom
tr-TR: Link + Yakınlaştırma

en: Link Color
tr-TR: Bağlantı Renk

en: Link Relationship (XFN)
tr-TR: Link İlişki (XFN)

en: Loading the next set of posts...
tr-TR: Sonraki Mesajlar yükleniyor ...

en: Log In
tr-TR: Giriş Yap

en: Log out of this account
tr-TR: Çevrimdışı ol

en: Logged in as %1$s. %2$sLog out &raquo;%3$s
tr-TR: %1$s olarak giriş yapıldı. Çıkış yapmak için %2$stıklayın%3$s.

en: Logo Alignment
tr-TR: Logo Hizalama

en: Loop Video
tr-TR: Döngü video

en: Main Menu Background Color For Header 4 & 5
tr-TR: Üstbilgi 4 & 5 için Ana Menü Arkaplan Rengi

en: Main Menu Dropdown Font Size
tr-TR: Ana Menü açılan Yazı Boyutu

en: Main Menu Dropdown Width
tr-TR: Ana Menü açılan Genişliği

en: Main Menu Highlight Bar Size
tr-TR: Ana Menü vurgulayın Bar Boyut

en: Main Menu Item Padding
tr-TR: Menü Öğesi Dolgu

en: Main Navigation Menu
tr-TR: Ana Navigasyon Menüsü

en: Maintenance
tr-TR: Bakım

en: Manage Page Options
tr-TR: Sayfa Seçeneklerini Yönet

en: Map Overlay Color
tr-TR: Harita Yerleşimi Renk

en: Map Zoom Level
tr-TR: Harita Yakınlaştırma Düzeyi

en: Menu
tr-TR: Menü

en: Meta Data Font Size
tr-TR: Meta veri Yazı Boyutu

en: Miscellaneous
tr-TR: Çeşitli

en: Mobile Logo
tr-TR: Google Map Genişliği

en: Mobile Menu Background Color
tr-TR: Mobil Menü Arkaplan Rengi

en: Mobile Menu Border Color
tr-TR: Mobil Menü Sınır Rengi

en: Mobile Menu Design Style
tr-TR: Mobil Menü Tasarım Stil

en: Mobile Menu Hover Color
tr-TR: Mobil Menü Vurgusu Rengi

en: Monthly Archives: %s
tr-TR: Aylık Arşivler: %s

en: Move
tr-TR: Yer değiştir

en: Move down
tr-TR: Aşağı taşı

en: Move up
tr-TR: Yukarı çıkmak

en: Mute Video
tr-TR: Sessiz video

en: My Account
tr-TR: Hesabım

en: Name
tr-TR: İsim

en: Name (required)
tr-TR: Adınız (gerekli)

en: Navigation Label
tr-TR: Dolaşım Başlığı

en: Need a new search?
tr-TR: Tekrar aramak istermisiniz?

en: Next
tr-TR: Sonraki

en: Next Page
tr-TR: Sonraki Sayfa

en: Next Step
tr-TR: Sonraki Aşama

en: No
tr-TR: Hayır

en: No Comments
tr-TR: Yorum yok

en: No Icons
tr-TR: Hiçbir Simgeler

en: No Repeat
tr-TR: Hiçbir Tekrar

en: No Slider
tr-TR: Kaydırıcı Yok

en: No search results
tr-TR: Hiçbir sonuç yok

en: None
tr-TR: Hiçbiri

en: Not Installed
tr-TR: Yüklü değil

en: Number of Footer Columns
tr-TR: Altbilgi Sütun sayısı

en: Number of Related Posts / Projects
tr-TR: İlgili Mesajlar sayısı / Projeler

en: Number of Search Results Per Page
tr-TR: Sayfa başına Arama Sonuçları sayısı

en: Number of Sliding Bar Columns
tr-TR: Sürgülü Bar Sütun sayısı

en: Once you click to import a prebuilt website, the following data will be sent to a ThemeFusion server located in the U.S. to verify purchase and to ensure that prebuilt websites are compatible with your install.
tr-TR: Önceden oluşturulmuş bir web sitesini içe aktarmak için tıkladığınızda, satın alma işlemini doğrulamak ve önceden oluşturulmuş web sitelerinin kurulumunuzla uyumlu olduğundan emin olmak için aşağıdaki veriler ABD'de bulunan bir ThemeFusion sunucusuna gönderilir.

en: One Comment
tr-TR: Bir yorum

en: Only %s - Buy Now
tr-TR: Sadeece %s - Şimdi Al

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
tr-TR: Hata, Sayfa Bulunamadı!

en: Open Slide Link In New Window
tr-TR: Yeni Pencerede Aç Slayt link

en: Open Social Icons in a New Window
tr-TR: Yeni Pencerede Aç Sosyal Simgeler

en: Open link in a new window/tab
tr-TR: Bağlantıyı yeni pencerede/sekmede açın

en: Options
tr-TR: Seçenekler

en: Original: %s
tr-TR: Orijinal: %s

en: Page
tr-TR: Sayfa

en: Page Title Bar
tr-TR: Sayfa Başlık Çubuğu

en: Page Title Bar Background
tr-TR: Sayfa Başlık Çubuğu Arka Plan

en: Page Title Bar Background Color
tr-TR: Sayfa Başlığı Bar Arkaplan Rengi

en: Page Title Bar Background Retina
tr-TR: Sayfa Başlığı Bar Arkaplan Retina

en: Page Title Bar Borders Color
tr-TR: Sayfa Başlığı Bar Sınırı Renk

en: Page Title Bar Height
tr-TR: Sayfa Başlık Çubuğu Yüksekliği

en: Page Title Bar Text Alignment
tr-TR: Sayfa Başlığı Bar Metin Hizalama

en: Pages
tr-TR: Sayfalar

en: Pages:
tr-TR: Sayfalar:

en: Pagination Font Size
tr-TR: Pagination Yazı Boyutu

en: Pagination Type
tr-TR: Sayfalama Tipi

en: Parallax Background Image
tr-TR: Paralaks Arka Plan Resmi

en: Password
tr-TR: Şifre

en: Password:
tr-TR: Parola:

en: Paste your tracking code here. This will be added into the header template of your theme. Place code inside &lt;script&gt; tags.
tr-TR: İzleme kodunuzu buraya yapıştırın. Temanızın başlık şablonuna eklenecektir. Kodu &lt;script&gt; etiketleri içine yerleştirin.

en: Patch #
tr-TR: Yama Kodu

en: Patch can be reapplied if necessary.
tr-TR: Gerekirse yama yeniden uygulanabilir.

en: Patcher
tr-TR: Yamalayıcı

en: Performance
tr-TR: Performans

en: Performance Wizard
tr-TR: Performans Sihirbazı

en: Phone Number For Contact Info
tr-TR: İletişim Bilgileri İçin Telefon Numarası

en: Please enter correct details for this required field.
tr-TR: Bu alan için lütfen doğru bilgileri girin.

en: Please enter your URL that will be used to link the full slide.
tr-TR: Tam slayt bağlamak için kullanılacak URL girin.

en: Plugin
tr-TR: Eklenti

en: Plugin activated successfully.
tr-TR: Eklenti başarılı olarak aktif edildi.

en: Plugin activation failed.
tr-TR: Eklenti aktifleştirme başarısız.

en: Plugins
tr-TR: Eklentiler

en: Plugins & Add-ons
tr-TR: Eklentiler & Eklemeler

en: Portfolio
tr-TR: Portföy

en: Portfolio Posts
tr-TR: Portföy Mesajlar

en: Portfolio Slug
tr-TR: Portföy Slug

en: Post
tr-TR: Posta

en: Post Comment
tr-TR: Gönder

en: Post Meta
tr-TR: Mesaj Meta

en: Post Title
tr-TR: Mesaj Başlığı

en: Post count: %s
tr-TR: Mesaj Sayısı: %s

en: Posts Slideshow Images
tr-TR: Mesajlar Görüntüler Slayt

en: Pre-Packaged
tr-TR: Hazır Paket

en: Premium Additions
tr-TR: Premium Eklentiler

en: Previous
tr-TR: Önceki

en: Previous Version
tr-TR: Önceki Versiyon

en: Previous Versions:
tr-TR: Önceki Versiyonlar:

en: Previous/Next Pagination
tr-TR: Önceki/Sonraki Sayfalandırma

en: Price
tr-TR: Fiyat

en: Primary Color
tr-TR: Ana renk

en: Privacy
tr-TR: Gizlilik

en: Product
tr-TR: Ürün

en: Products
tr-TR: Ürünler

en: Project Details
tr-TR: Proje Detayları

en: Project URL
tr-TR: Proje adresi

en: Project URL Text
tr-TR: Proje URL Metin

en: Purchase Code
tr-TR: Satın Alma Kodu

en: Recommended
tr-TR: Önerilen

en: Regenerate Thumbnails
tr-TR: Minik Yeniden Oluştur

en: Register
tr-TR: Kaydet

en: Register Now
tr-TR: Şimdi Kaydet

en: Registered
tr-TR: Lisanslı

en: Related Posts
tr-TR: İlişkili Yazılar

en: Related Posts / Projects
tr-TR: İlgili Mesajlar sayısı / Projeler

en: Related Posts / Projects Speed
tr-TR: İlgili Mesajlar sayısı / Projeler

en: Related Projects
tr-TR: İlgili Ürünler

en: Remember Me
tr-TR: Beni Hatırla

en: Remove
tr-TR: Kaldır

en: Remove featured image %s
tr-TR: SSS Öne Çıkan

en: Required
tr-TR: Gerekli

en: Requires Update
tr-TR: Gerekli

en: Reset All
tr-TR: Tümünü Sıfırla

en: Reset Section
tr-TR: Bölümü Sıfırla

en: Responsive Design
tr-TR: Duyarlı Tasarım

en: Return to Required Plugins Installer
tr-TR: Gerekli eklenti Yüklemesine geri dön

en: Return to the Dashboard
tr-TR: Kontrol Paneline dön

en: Right
tr-TR: Sağ

en: SUHOSIN Installed:
tr-TR: Yüklü değil

en: Save Changes
tr-TR: Değişiklikleri Kaydet

en: Save Page Options
tr-TR: Ayarları Kaydet

en: Save your current Page Options as a custom set to be reused on any page or post that utilizes Avada Page Options.
tr-TR: Mevcut Sayfa Seçeneklerinizi, Avada Sayfa Seçeneklerini kullanan herhangi bir sayfada veya gönderide yeniden kullanılmak üzere özel bir set olarak kaydedin.

en: Search
tr-TR: Ara

en: Search %s
tr-TR: Ara %s

en: Search ...
tr-TR: Ara ...

en: Search Bar
tr-TR: Arama Çubuğu

en: Search Engine
tr-TR: Arama Motoru

en: Search Field Position
tr-TR: Arama Kenar Pozisyonu

en: Search Our Website
tr-TR: Sitemizde arayın

en: Search Page
tr-TR: Arama Sayfası

en: Search Page Sidebar 1
tr-TR: Arama Sayfası Kenar 1

en: Search Page Sidebar 2
tr-TR: Arama Sayfası Kenar 2

en: Search Prebuilt Sites
tr-TR: Örnek Sitelerde Ara

en: Search Results
tr-TR: Arama Sonuçları

en: Search Results Content
tr-TR: Arama Sonuçları İçerik

en: Search Results Layout
tr-TR: Arama Sonuçları Düzen

en: Search Sidebar Position
tr-TR: Arama Kenar Pozisyonu

en: Search for option(s)
tr-TR: Seçeneklerde ara

en: Search for:
tr-TR: Ara:

en: Search prebuilt sites
tr-TR: Örnek site ara

en: Search results for: %s
tr-TR: Arama sonuçları: %s

en: Search the Forum...
tr-TR: Forumda Ara...

en: Search...
tr-TR: Ara...

en: Search:
tr-TR: Ara:

en: Secondary Menu Line Height
tr-TR: İkincil Menü Hattı Yüksekliği

en: Select A Page Option Set
tr-TR: Sayfa seçenekleri kümesi seçin

en: Select Elastic Slider
tr-TR: Elastik Slider seçin

en: Select LayerSlider
tr-TR: Seç LayerSlider

en: Select Widget Area
tr-TR: Bileşen Alanı seçin

en: Select a Background Pattern
tr-TR: Arka Plan Desen seçin

en: Select a Header Layout
tr-TR: Bir Header Düzeni seçin

en: Select a set of saved Page Options, then choose to import or delete them.
tr-TR: Kaydedilmiş bir Sayfa Seçenekleri kümesi seçin, ardından bunları içe aktarmayı veya silmeyi seçin.

en: Select a slider
tr-TR: Bir kaydırıcı seçin

en: Select an image file for your logo.
tr-TR: Logo için bir resim dosyası seçin.

en: Select an image for the header background. If left empty, the header background color will be used. For top headers the image displays on top of the header background color and will only display if header background color opacity is set to 1. For side headers the image displays behind the header background color so the header background opacity must be set below 1 to see the image.
tr-TR: Başlık arka planı için bir resim seçin. Boş bırakılırsa, başlık arka plan rengi kullanılacaktır. Üst başlıklar için resim, başlık arka plan renginin üstünde görüntülenir ve yalnızca başlık arka plan rengi opaklığı 1 olarak ayarlanmışsa görüntü görüntülenir.

en: Select an image for the header background. If left empty, the header background color will be used. For top headers the image displays on top of the header background color and will only display if header opacity is set to 1. For side headers the image displays behind the header background color so the header opacity must be set below 1 to see the image. %s
tr-TR: Başlık arka planı için bir resim seçin. Boş bırakılırsa, başlık arka plan rengi kullanılacaktır. Üst başlıklar için resim, başlık arka plan renginin üstünde görüntülenir ve yalnızca başlık opaklığı 1 olarak ayarlanmışsa görüntülenir. %s

en: Select an image or video slide. If using an image, please select the image in the "Featured Image" box on the right hand side.
tr-TR: Bir resim ya da video slide'ı seçin. Eğer bir resim seçerseniz, lütfen sağ taraftaki "Öne Çıkarılmış Resim" opsiyonunu da seçin.

en: Select an image to use for a full page background.
tr-TR: Sayfa arka planı için kullanılacak bir resim seçin.

en: Select an image to use for a full page background. %s
tr-TR: Sayfa arka planı için kullanılacak bir resim seçin. %s

en: Select boxed or wide layout. %s
tr-TR: Kutulu veya geniş düzeni seçin. %s

en: Select how the background image repeats.
tr-TR: Arka plan görüntüsü tekrarlar nasıl seçin.

en: Select how the heading, caption and buttons will be aligned.
tr-TR: Başlığı, başlık ve düğmeler uyumlu olacak nasıl seçin.

en: Select how the slide will link.
tr-TR: Slayt bağlantı nasıl seçin.

en: Select sidebar 1 that will display on all pages.
tr-TR: Tüm sayfalarda gösterecektir seçin kenar çubuğu 1.

en: Select sidebar 1 that will display on the search results page.
tr-TR: Arama sonuçları sayfasında gösterilecektir seçin kenar çubuğu 1.

en: Select sidebar 2 that will display on the search results page. Sidebar 2 can only be used if sidebar 1 is selected.
tr-TR: Arama sonuçları sayfasında gösterilecektir seçin kenar çubuğu 2. Kenar 1 seçilirse Kenar 2 yalnızca kullanılabilir.

en: Select the Map Styling
tr-TR: Harita Styling seçin

en: Select the sidebar 1 position. If sidebar 2 is selected, it will display on the opposite side.
tr-TR: Kenar çubuğu 1 pozisyonunu seçin. Kenar çubuğu 2 seçilirse, bu karşı taraftaki gösterecektir.

en: Select the type of slider that displays.
tr-TR: Kaydırıcı türünü seçin.

en: Select the unique name of the slider.
tr-TR: Kaydırıcı için benzersiz bir isim seçin.

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your caption.
tr-TR: Eğer başlık arkasında bir yarı-saydam arka plan istiyorsanız bu seçeneği seçin.

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your heading.
tr-TR: Eğer başlık arkasında bir yarı-saydam arka plan istiyorsanız bu seçeneği seçin.

en: Self-Hosted Video
tr-TR: Kendinden Hosted video

en: Sending Of Verification Data
tr-TR: Doğrulama Verilerinin Gönderilmesi

en: Server Info:
tr-TR: Üstbilgi Bilgisi

en: Set featured image %s
tr-TR: SSS Öne Çıkan

en: Share This Story, Choose Your Platform!
tr-TR: Platformunuzu seçin ve Paylaşın!

en: Shopping Cart
tr-TR: Sepet

en: Show
tr-TR: Göster

en: Show Author
tr-TR: Göster Yazar

en: Show Author Info Box
tr-TR: Göster Yazar Bilgi Kutusu

en: Show Bar and Content
tr-TR: Başlığı ve İçeriği Göster

en: Show Comments
tr-TR: Yorumları Göster

en: Show Content Only
tr-TR: Yalnızca İçeriği Göster

en: Show Details
tr-TR: Detayları Göster

en: Show First Featured Image
tr-TR: Öne Çıkan Resmi Göster

en: Show Post Images in Lightbox
tr-TR: Lightbox Göster Mesaj Görüntüler

en: Show Post Meta
tr-TR: Göster Mesaj Meta

en: Show Previous/Next Pagination
tr-TR: Önceki / Sonraki Sayfalandırmayı göster

en: Show Project Description Title
tr-TR: Göster Proje Açıklaması Başlık

en: Show Project Details
tr-TR: Göster Proje Detayları

en: Show Related Posts
tr-TR: Göster İlgili Mesajlar

en: Show Social Share Box
tr-TR: Sosyal Paylaş Box göster

en: Show the 1st featured image on page.
tr-TR: Sayfada birinci öne çıkan görseli göster.

en: Show the 1st featured image on single post pages.
tr-TR: Birinci öne çıkan görseli gönderi sayfalarında gösterin.

en: Show the 1st featured image on single post pages. %s
tr-TR: Birinci öne çıkan resmi gönderi sayfalarında gösterin. %s

en: Side Navigation Behavior
tr-TR: Yan Menü Davranışı

en: Sidebar
tr-TR: Kenar Çubuğu

en: Sidebar 1 Position
tr-TR: Kenar çubuğu 1 Pozisyon

en: Sidebar Background Color
tr-TR: Kenar Çubuğu Arka Plan Rengi

en: Sidebar Padding
tr-TR: Kenar çubuğu Dolgu

en: Sidebar Widget Heading Font Size
tr-TR: Kenar Çubuğu Widget Başlık Yazı Boyutu

en: Sidebar Widget Headings Color
tr-TR: Kenar Çubuğu Widget Başlıklar Renk

en: Site URL
tr-TR: Site Bağlantısı

en: Site URL:
tr-TR: Site Bağlantısı:

en: Site Width
tr-TR: Sitesi Genişliği

en: Slide
tr-TR: Slayt

en: Slide Link
tr-TR: Slayt Bağlantı

en: Slide Link Type
tr-TR: Slayt Bağlantı Tipi

en: Slider Fallback Image
tr-TR: Slider Yedek Resim

en: Slider Position
tr-TR: Slider Pozisyonu

en: Slider Type
tr-TR: Kaydırıcı Tipi

en: Sliders
tr-TR: Kaydırıcılar

en: Slideshow Interval
tr-TR: Slayt gösterisi Aralığı

en: Slideshow Speed
tr-TR: Slayt gösterisi Hız

en: Slideshows
tr-TR: Slayt Gösterileri

en: Sliding Bar
tr-TR: Üst Sürme Bar etkinleştirmek için kontrol edin.

en: Sliding Bar Font Color
tr-TR: Bar Yazı Rengi Sürme

en: Sliding Bar Headings Color
tr-TR: Bar Başlıklar Renk Sürme

en: Sliding Bar Item Divider Color
tr-TR: Sürgülü Bar Öğe Bölücü Renk

en: Sliding Bar Link Color
tr-TR: Bar Bağlantı Renk Sürme

en: Sliding Bar Open On Page Load
tr-TR: Sürgülü Bar Açık Page Yük

en: Sliding Speed
tr-TR: Sürgülü Hız

en: Social Media
tr-TR: Sosyal Medya

en: Social Sharing
tr-TR: Sosyal Paylaşım

en: Social Sharing Box
tr-TR: Sosyal Paylaşım Kutusu

en: Solution 1:
tr-TR: Çözüm 1:

en: Solution 2:
tr-TR: Çözüm 2:

en: Something went wrong with the plugin API.
tr-TR: Eklenti API'si ile ilgili birşeyler ters gitti.

en: Source
tr-TR: Kaynak

en: Space before &lt;/body&gt;
tr-TR: &lt;/body&gt; etiketinden önce

en: Space before &lt;/head&gt;
tr-TR: &lt;/head&gt; etiketinden önce

en: Standard Fonts
tr-TR: Standart Yazı Tipleri

en: Status
tr-TR: Durum

en: Sticky Header
tr-TR: Sabit Header

en: Sticky Header Logo
tr-TR: Sabit Header Bilgileri

en: Sticky Header Menu Item Padding
tr-TR: Sabit Üstbilgi Menü Öğe Dolgu

en: Sticky Header Navigation Font Size
tr-TR: Sabit Üst Yön Yazı Boyutu

en: Strip HTML from Excerpt
tr-TR: Excerpt HTML Strip

en: Studio
tr-TR: Stüdyo

en: Suhosin Post Max Vars:
tr-TR: Göster Mesaj Meta

en: Support
tr-TR: Destek

en: System Status
tr-TR: Sistem Durumu

en: Tagline For Content 3
tr-TR: İçerik için 3 Slogan

en: Tags
tr-TR: Etiketler

en: The %1$sPatcher%2$s allows you to apply small fixes to your site between Avada releases, thereby keeping your site up to date.
tr-TR: %1$Yamalayıcı%2$s, Avada sürümleri arasında sitenize küçük düzeltmeler uygulamanıza ve böylece sitenizi güncel tutmanıza olanak tanır.

en: The URL of your site's homepage.
tr-TR: Sitenizin ana sayfa bağlantısı.

en: The URL the copyright text links to.
tr-TR: URL için copyrighjt metin bağlantıları.

en: The URL the project text links to.
tr-TR: URL proje metin bağlantıları.

en: The custom copyright text that will link.
tr-TR: bağlayacak özel telif hakkı metni.

en: The custom project text that will link.
tr-TR: bağlayacak özel proje metni.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
tr-TR: Eğer geçerli tema destekliyorsa açıklama menüde görüntülenecektir.

en: The following data is sent to a ThemeFusion server located in the U.S. to ensure that patches are compatible with your install.
tr-TR: Yamaların kurulumunuzla uyumlu olduğundan emin olmak için aşağıdaki veriler ABD'de bulunan bir ThemeFusion sunucusuna gönderilir.

en: The following patches are available for %1$s %2$s
tr-TR: Aşağıdaki yamalar %1$s %2$s için kullanılabilir

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
tr-TR[0]: Aşağıdaki gerekli eklenti şu anda etkin değil: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr-TR: Yükleme ve aktifleştirme süreci başladı. Bu süre servis sağlayıcıya göre zaman alabilir. Lütfen sabırlı olun.

en: The installation of %1$s failed.
tr-TR: Yüklemenin kalan kısmı %1$s

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr-TR: Yükleme süreci başlıyor. Bu süre servis sağlayıcıya göre zaman alabilir. Lütfen sabırlı olun.

en: This image will override the slider on mobile devices.
tr-TR: Bu görüntü, mobil cihazlarda kaydırıcı geçersiz kılar.

en: Thumbnail Width
tr-TR: Küçük resim Genişliği

en: Tile
tr-TR: Karo

en: Tile Horizontally
tr-TR: Yatay Döşe

en: Tile Vertically
tr-TR: Çini Dikey

en: Title
tr-TR: Başlık

en: Title Attribute
tr-TR: Başlık Değeri

en: Title Color
tr-TR: Başlık Rengi

en: Title Font Size
tr-TR: Başlık Yazı Tipi Boyutu

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
tr-TR[0]: Yükleme paketi indiriliyor <span class="code">%s</span>&#8230;

en: To the top
tr-TR: En başa

en: Tooltip Background Color
tr-TR: Altbilgi Arka Plan Rengi

en: Top
tr-TR: Üst

en: Tracking Code
tr-TR: İzleme Kodu

en: Turn on to display the "Previous/Next" text.
tr-TR: "Önceki / Sonraki" sayfalandırmayı göster.

en: Type
tr-TR: Tip

en: URL
tr-TR: Bağlantı

en: Unboxed
tr-TR: Kutusuz

en: Unregister
tr-TR: Kaydı Sil

en: Unregistered
tr-TR: kayıtsız

en: Up one
tr-TR: Bir yukarıya

en: Update
tr-TR: Güncelle

en: Update Required
tr-TR: Gerekli

en: Update recommended
tr-TR: Önerilen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr-TR: Eklenti yükleniyor %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upload
tr-TR: Yükle

en: Username
tr-TR: Kullanıcı Adı

en: Using default value.
tr-TR: Varsayılan değer kullanılıyor.

en: Version
tr-TR: Versiyon

en: Video Aspect Ratio
tr-TR: Video Seçenekleri:

en: Video Color Overlay
tr-TR: Video Renk Yerleşimi

en: Video Embed Code
tr-TR: Video Embed Kodu

en: Video MP4 Upload
tr-TR: Video MP4 Yükleme

en: Video OGV Upload
tr-TR: Video OGV Yükleme

en: Video Preview Image
tr-TR: Video Önizleme Resmi

en: Video WebM Upload
tr-TR: Video WebM Yükleme

en: View Cart
tr-TR: Sepeti Görüntüle

en: View Changelog
tr-TR: Dğişim Günlüğünü Görüntüle

en: View the Avada changelog.
tr-TR: Avada değişim günlüğünü görüntüle.

en: Vimeo Video ID
tr-TR: Vimeo Video Kimliği

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
tr-TR: UYARI! Bu işlem mevcut tüm ayarlarınızın üzerine yazacaktır. Lütfen dikkatli bir şekilde devam edin!

en: WP Remote Post:
tr-TR: İlişkili Yazılar

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
tr-TR: Uyarı- Bu seçenek paneli javascript olmadan düzgün çalışmaz!

en: Website
tr-TR: Web sitesi

en: Websites
tr-TR: Örnek Siteler

en: Wide
tr-TR: Geniş

en: Width (Content Columns for Featured Image)
tr-TR: Genişlik (Sunulan Image İçerik Kolonlar)

en: WordPress Repository
tr-TR: WordPress Deposu

en: Working...
tr-TR: Çalışma ...

en: Yearly Archives: %s
tr-TR: Yıllık Arşivler: %s

en: Yes
tr-TR: Evet

en: Your Website is Registered
tr-TR: Web Siteniz Kayıt Edildi

en: Your comment is awaiting moderation.
tr-TR: Yorumunuz onay bekliyor.

en: Youtube Video ID
tr-TR: Youtube Video Kimliği

en: ZipArchive:
tr-TR: Günlük Arşivler:

en: Zoom
tr-TR: Yakınlaştırma

en: and
tr-TR: ve

en: bbPress Forum Border Color
tr-TR: bbPress Forum Sınır Rengi

en: bbPress Forum Header Background Color
tr-TR: bbPress Forum Üstbilgi Arka Plan Rengi

en: bottom center
tr-TR: Alt merkezi

en: bottom left
tr-TR: sol alt

en: bottom right
tr-TR: sağ alt

en: by %s
tr-TR: %s tarafından

en: center center
tr-TR: merkez merkezi

en: center left
tr-TR: merkez sol

en: center right
tr-TR: merkez sağ

en: day
tr-TR: gün

en: days
tr-TR: gün

en: hour
tr-TR: saat

en: hours
tr-TR: saat

en: in forum
tr-TR: Forum Rolü:

en: in reply to:
tr-TR: - Yanıtla

en: sub item
tr-TR: alt içerik

en: top center
tr-TR: Üst merkezi

en: top left
tr-TR: Sol üst

en: top right
tr-TR: Sağ üst
